Arabanız ile ilgili her türlü hizmeti sunan KolayOto’ya üye olarak, sizler için hazırladığımız yüzlerce avantajdan ve hayatı kolaylaştırıcı hizmetten yararlanabilirsiniz.


Lastiğinizi avantajlı fiyatlarla seçin

KolayOto ayrıcalığıyla binlerce lastik seçeneği arasından, aracınız için en uygun olanı kolayca bulun, dilerseniz alternatif modellerle karşılaştırın veya uzman görüşü alın. KolayOto sizin yerinize pazarlık etsin; siz kapı kapı dolaşmadan, uzun pazarlıklar yapmadan, her markada %25'e varan indirimlerden faydalanın.


Montaj noktanızı kolayca belirleyin

Size en yakın, en güvenilir, en yüksek hizmet kalitesiyle çalışan yüzlerce çözüm ortağımız arasından seçiminizi yapın ve anında rezervasyon yaptırın. Montaj noktalarının müşteri memnuniyeti puanlarını ve fiyatlarını kolayca karşılaştırın.


Ödemenizi güvenle yapın

Alışverişinizi kolayca tamamladıktan sonra ödemenizi 128 bit SSL ile korunan güvenli sistemimizden kredi kartınızla kolayca yapın. En avantajlı fiyatlarla alışveriş yapın, taksit olanaklarından faydalanın, harcamalarınızdan puan kazanın.


Montajınızı rahatça yaptırın

Rezervasyon tarihi geldiğinde; seçtiğiniz ürünler, seçtiğiniz montaj noktasında sizi bekliyor olacak. Siz zahmetli alışveriş ve pazarlık süreçlerini KolayOto farkıyla atlayıp, özenle seçilmiş montaj noktalarımızda yüksek kaliteli ve güler yüzlü hizmetin keyfini en avantajlı fiyatlarla çıkarın.