KolayOto Nasıl Çalışır?

Aracınız ile ilgili her türlü hizmeti sunan KolayOto’ya üye olarak, sizler için hazırladığımız yüzlerce avantajdan ve hayatı kolaylaştıran hizmetten yararlanabilirsiniz.


Lastiğinizi Avantajlı Fiyatlarla Seçin

KolayOto ayrıcalığıyla binlerce lastik seçeneği arasından sunulan zengin ürün bilgisi ışığında aracınız için en uygun olanı kolayca bulun, dilerseniz alternatif modellerle karşılaştırın veya uzman görüşü alın. Fiyat karşılaştırma hizmeti ile diğer satıcıların fiyatlarını karşılaştırın ve En İyi Fiyat Garantili yüzlerce ürüne KolayOto güvencesi ile sahip olun.  


Ödemenizi Güvenle Gerçekleştirin  

Alışverişinizi kolayca tamamladıktan sonra ödemenizi 128 bit SSL ile korunan güvenli sistemimizden kredi kartınızla kolayca yapın. En avantajlı fiyatlarla alışveriş yapın, taksit olanaklarından faydalanın, harcamalarınızdan puan kazanın.


Kapınızda Lastik Montaj Hizmeti Alın

İzmir ili içinde ikamet ediyorsanız, 300₺ ve üzeri lastik alışverişinizde Kapıda Lastik Sökme&Takma ve Balans Hizmetinden yararlanın, sizin belirleyeceğiniz gün, saat ve adreste aracınızın lastik montajını yaptırın. Siparişinizi oluştururken teslimat seçeneğinde Kapınızda Lastik Sökme&Takma ve Balans Hizmeti seçeneğini işaretleyin ve gerisini KolayOto'ya bırakın.