KolayOto Dünyasına Hoşgeldiniz

Aracınıza bakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. KolayOto ekibi olarak var gücümüzle siz otomobil sahiplerinin araçlarıyla ilgili deneyimlerini kolaylaştırmak, iyileştirmek ve daha avantajlı hale getirmek için çalışıyoruz.

Aracınızın düzenli ihtiyaçlarını sizin adınıza izliyoruz; zamanı geldiğinde ihtiyacınıza özel, kolay ve avantajlı çözümler sunuyoruz. Lastik değişimi, akü değişimi, periyodik bakım, trafik sigortası yenileme, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri gibi düzenli olarak yapılması gereken işlemleri sizin için takip ediyoruz.

İhtiyacınıza en uygun çözümlere, son dakikaya kalmadan, avantajlı şartlarda erişim imkanı sunuyoruz. Dilerseniz, sizi yakınınızda bulunan ve hizmet kalitesini ölçümlediğimiz anlaşmalı tedarikçi noktalarımıza yönlendiriyoruz.
Bu süreçlerin tamamında aracınızın yanı sıra tüm aldığınız ürün ve hizmetlerin bilgilerini sizin adınıza güvenle saklıyor, dilediğinizde erişebileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Yeni Üyelerimize Özel Avantajlar

KolayOto Lastik

6.000'den fazla ürün! 79 ilde 900 'den fazla noktada montaj imkanı ve ücretsiz kargo.

KolayOto Akü

Akü değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Üyelik Avantajları

  1. Aracınızla ilgili tüm detayları sizin yerinize aklımızda tutuyoruz.

  2. İhtiyaçlarınızı aciliyete binmeden önce hatırlatıyoruz.

  3. Hizmet ve kaliteyi, uygun fiyatlarla üyelerimizle buluşturuyoruz.

  4. %100 güvenli ve konforlu bir alışveriş sunuyoruz.

  5. Aracınızın size zaman ve para kaybettiren tüm işlemleriyle biz ilgileniyoruz.

  6. Üstelik tüm bu imkanları size ücretsiz sunuyoruz!


Aracınızı çok seviyoruz!

Siz, aracına gözü gibi bakan kullanıcılarımızı kendi görmek istediğimiz hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle karşılıyoruz. 14.000’den fazla ürün ve aksesuar seçeneğini kullanışlı bir arayüz ve avantajlı şartlarda sunuyoruz. Yaygın servis ve montaj ağımızın yanı sıra, aracı her zaman ilk günkü gibi pırıl pırıl olsun isteyen üyelerimize seçkin yıkama istasyonlarına kolayca e rişim, avantajlı şartlar ve ek hizmetler sunuyoruz.