İzmir Lastik Mobil Montaj

İzmir lastik mobil montaj, KolayOto’nun bir hizmeti olan, kapınıza kadar gelen mobil montaj araçları ile yeni lastiklerinizin montajını en kısa sürede, adresinizde ve size uyan saatte yaptırmanız mümkün. Aracınıza en uygun lastiği ararken çeşitli ürün yelpazesi, detaylı ürün açıklamaları ve müşteri desteği konusunda öncü bir firma olan KolayOto, lastiklerinize en kısa sürede kavuşmanız için kapıda montaj imkanı sunarak lastiklerinizle alakalı tüm işlemlerinizi en kısa sürede halletmenizi sağlıyor.  

KolayOto.com’da alışverişi tamamlama ekranına geldiğinizde, teslimat seçenekleri arasında “Kapınızda Lastik Sökme-Takma ve Balans Hizmeti” seçeneğini görebilirsiniz. Bu hizmeti seçtiğinizde lastikleriniz, belirleyeceğiniz randevu saatinde, Mobil Montaj Aracı ile siparişinizde belirttiğiniz adresinize ulaştırılarak montaj işleminiz gerçekleştirilecektir. 

Lastiklerinizi kolayoto.com üzerinden satın aldıktan sonra kapıda montaj hizmetini seçmeniz dahilinde sunulan bu hizmet, kapı kapı dolaşıp lastikçi aramadan tek tıkla ulaşabileceğiniz bir hizmettir. Oto lastiği konusunda öncü olan KolayOto’nun kapıda montaj hizmetini, İzmir’deki en yakın lastikçiniz olan KolayOto’dan yapacağınız lastik alışverişiniz sonrasında alışverişinizi tamamlamadan önce seçeceğiniz kapıda lastik montajı hizmeti ile sahip olabilirsiniz.

Kapında Lastik Montaj nasıl çalışır?

 • Online Mağaza

  Online Mağaza

  - Tüm depolarımızdaki stok ve güncel fiyatları gör
  - Ürün videoları, test sonuçları, fiyat karşılaştırmalarını incele
  - Hemen Alışverişe Başla

 • LastikBox Noktaları

  LastikBox Noktaları

  - Lastik Uzmanımızdan tavsiye ve teklif al
  - Lastikleri yerinde gör, elden teslim al
  - Sipariş ver, kapında montaj randevusu oluştur

 • Çağrı Merkezi

  Çağrı Merkezi

  - Lastik Uzmanımızdan tavsiye ve teklif al
  - Stok sor, fiyat al, LastikBox ziyaret randevusu oluştur
  - Sipariş ver, kapında montaj randevusu oluştur

Size ulaşabilmek için bir kaç bilgiye ihtiyacımız var: