Depolama Hizmeti

Lastik Depolama Hizmeti satın aldığınız için teşekkür ederiz.
Lastik Depolama Hizmeti kapsamındaki lastiklerinizin depoya teslim edilmesini ve depodan geri talep edilmesini yönetebilirsiniz. 

  

Lastik Depolama Hizmeti kapsamındaki lastiklerinizin depoya teslim edilmesi için:

  • Lütfen depolanmak üzere UPS’e teslim ettiğiniz lastiklerinizin kargo takip numarasını ve Lastik Depolama Hizmeti sipariş numaranızı info@kolayoto.com' a e-posta ile iletiniz.
  • Değerli müşterimiz, sağladığımız hizmetin kalite standartlarını koruyabilmek amacıyla, kargo takip numarası ve depolama hizmeti sipariş numarası önceden bildirilmeyen gönderilerin depolama alanına kabulü yapılamamaktadır.
  • Lastik Depolama Hizmeti azami depolama süresi 8 aydır. 8 aylık süre lastiklerinizin KolayOto Özel Depolama adresine ulaşmasını takiben başlar. 8 aylık sürenin bitimine 2 hafta kala tarafınıza hatırlatma mesajı iletilir.

 

Lastik Depolama Hizmeti kapsamındaki lastiklerinizin depodan geri talep edilmesi için:

  • Lütfen depodan geri talep ettiğiniz lastiklerin Lastik Depolama Hizmeti sipariş numarasını info@kolayoto.com'a iletiniz.
  • Tarafınıza telefonla ulaşılarak lastiklerinizin teslim edileceği adres bilgileri teyit edilecek ve lastikleriniz en geç ertesi iş günü bu adrese gönderilmek üzere kargoya teslim edilecektir.
  • Lastik Depolama Hizmeti sipariş numaranızı hatırlamıyorsanız, 0850 288 8020 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak ya da info@kolayoto.com’a mail adresi ve isim bilgilerinizi ileterek sipariş numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Lastiklerinizi dilerseniz adresinize, dilerseniz KolayOto'nun Türkiye çapındaki 900' den fazla Partner Montaj Noktaları'ndan birine teslim edilebilmektedir.

 

KolayOto Lastik Depolama Hizmeti'ni satın almak için bağlantıya tıklayınız.