• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Jant Değiştirmenin En Kolay VE Güvenilir Yolu

KolayOto'ya üye olun, tüm jant ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın ve hazırladığımız avantajlı, hayat kolaylaştıran bir çok hizmetten faydalanın. Hemen üye olunAracınız için göz alıcı alüminyum jantlar

Sıklıkla çelik jant olarak adlandırılan, alüminyum alaşımlı jantlar, aracınızı görsel olarak öne çıkarmak için harika bir yoldur. Aynı zamanda çelik jantlara göre daha hafif oldukları için aracın toplam ağırlığının azalmasına, performansının artmasına ve yakıt tüketiminin azalmasına katkıda bulunur.

Aracınıza uygun jantları bulmak için dilerseniz Jant Çapı, PCD ve Jant Offset bilgilerinizi temin edebilir, jant seçim rehberimizden faydalanabilir ya da uzman müşteri destek ekibimizle iletişim kurarak destek alabilirsiniz!

Seçtiğiniz jantları dilerseniz adresinize ya da 81 ilde yer alan yüzlerce montaj noktamızdan size en yakın olana sevk ettirebilir, ürünler montaj noktasına teslim edildiğinde gelen bilgi mesajını takip ederek randevu alıp montajınızı kolayca yaptırabilirsiniz.

Kolay, hızlı ve güvenli, aracınıza yeni bir heyecan getirecek jantları satın almak ve aracınıza taktırmanın keyfini sürün!