• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Akü Değiştirmenin En Kolay VE Güvenilir Yolu

KolayOto'ya üye olun, tüm akü ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın ve hazırladığımız avantajlı, hayat kolaylaştıran bir çok hizmetten faydalanın. Hemen üye olun


Aracınıza uygun akü bulalım !

Akü bir elektro-kimyasal enerji deposudur. Aracınızın motorunu çalıştırmak ve araçtaki tüm elektrik yüklerini karşılamak için gerekli en önemli ihtiyaçtır.

Akü satın alırken, kapasitesine ve boyutlara dikkat etmeli bunun yanı sıra markalı ürünleri tercih etmelisiniz. Aracınıza uygun ölçülerde akü kullanmanız, hızlanma ve yavaşlama anlarında akünün yerleştirilmiş olduğu alanda hareket etmesini önleyecek ve kullanım ömrünü önemli ölçüde kısaltacaktır.

Akünün azalmasına neden olan diğer faktörleri, aşırı sıcak-soğuk iklim koşulları, ses siteminin veya iç-dış aydınlatmaların açık unutulması ve aracınızın uzun süre çalışmadan beklemesi olarak sıralanabilir.

KolayOto’da güvenilirliği ve uzun ömürlülüğü temsil eden İnci, Varta, Mutlu, Bosch ve Hugel marka araç akülerini bulabilirsiniz. Bunun için aracınıza uygun kapasite(Ah) bilgisini, sayfanın üst alanında bulunan Akü bulma rehberinden seçmeniz yeterli olacaktır. İlerleyen teknoloji yeni model araçlar için farklı tipte aküler doğurmuştur. Bunlar sulu tip akülerin dışında Start-Stop teknolojisine sahip AGM ve EFB akülerdir.

EFB aküler; standart akülere göre 2.5 kata kadar daha fazla çevirim süresi ve %15 daha fazla marş basma gücüne sahip uzun ömürlü akülerdir. Düşük karbon salınımı ile birlikte yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

AGM aküler; bakım gerektirmeyen güvenli ve uzun ömürlü akülerdir. Standart akülere göre 3.5 kata kadar daha fazla çevirim süresi ve %30 daha fazla marş basma gücüne sahiplerdir. Ekstra güçlendirilmiş AGM aküler yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

KolayOto ayrıcalığı ile sahip olacağınız uygun fiyatlı ve orijinal aküler ile iyi yolculuklar dileriz …