KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Velox Sport PT741

Petlas Velox Sport PT741

Velox Sport PT741

Petlas Velox Sport PT741; yüksek motor gücüne sahip spor ve lüks araçlar için tasarlanmışı yüksek hızlarda üstün performansıyla dikkatleri çeken yaz lastiğidir. Petlas Velox Sport PT741 lastiklerinin ince silika teknolojisiyle geliştirilmiş yapısı, düşük yuvarlanma direnci sayesinde aynı ebat ve özellikteki diğer lastiklere göre daha düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır. Lastiğin asimetrik sırt deseni, ıslak ve kuru zemin şartlarında yüksek hızlarda bile üstün bir denge, yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlamaktadır. Petlas Velox Sport PT741 lastiklerinin dijital ortamda tasarlanmış yüzey ve omuz kısmındaki blok yapısı, lastiğin dayanıklılığını arttırdığı gibi sarsıntı ve gürültü seviyesi en aza indirerek konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Lastiğin gelişmiş kanal yapısı ıslak zeminde kızaklama riskini en aza indirerek üstün bir fren performansı sağlamaktadır.

Devamı...

Size uygun Petlas Velox Sport PT741 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!