KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Velox Sport PT711

Petlas Velox Sport PT711

Velox Sport Pt711

Petlas Velox Sport Pt711; binek otomobiller için tasarlanmış, güçlü görüntüsü ve özgün tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken ultra performanslı yaz lastiğidir. Petlas Velox Sport Pt711 lastiklerinin farklı ve özgün bir tasarıma sahip olan asimetrik sırt deseni, ıslak ve kuru zeminde üstün bir performans ve yol tutuşu sağlamaktadır. Lastiğin inci silika teknolojisiyle geliştirilmiş yapısı, düşük yuvarlanma direnci sayesinde yatık tüketiminde tasarruf sağlamaktadır. Lastiğin yüzeyinde yer alan ve V şeklinde geliştirilmiş kanallar, hızlı bir su tahliyesi sağlayarak yol tutuşunu arttırmaktadır. Petlas Velox Sport Pt711 lastiklerinin omuzlarında yer alan bloklar ise dayanıklılığı arttırdığı gibi sessiz ve konforlu bir sürüş keyfi sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Petlas Velox Sport PT711 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!