KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Snow Master W651

Petlas Snow Master W651

Petlas Snow Master W651

Ülkemizin yerli araç lastikleri üreticisi Petlas’ın ülkemizdeki zorlu kış koşullarına uygun olarak ürettiği Snow Master W651 modeli özellikle buzlu ve karlı yol koşullarında oldukça başarılı performans sergiliyor. Ülkemizdeki kış koşulları baz alındığında, özellikle doğu ve iç kesimlerde kışın karayollarında ki buzlanma ve karlı zemin süresi çok daha uzun süreli olmaktadır. Bu da yolculuk eden her türlü aracın güvenliğini etkilemekte, sürücülere zorlu anlara yaşatmaktadır. Yerli lastik markası Petlas ithal lastik markalarından bu alanda avantajlı olma gereğini ürününe yansıtmak için yoğun ve pahalı ar-ge araştırmalarından sonra, Türkiye yollarına uygun W651 asimetrik tip denilen desen ile sessiz ve manevra kabiliyeti yüksek lastik modelini satışa sunmuştur. Aynı şekilde lastik desenlerinin ve yanak oluklarının aracın lastiklerine gelen yoğun sıvı ve karları çok daha hızlı tahliye ettiği görülmektedir. Çok düşük sıcaklıklarda kendi materyalini esnek tutan silikalı hammaddesi yine aynı şekilde iyi yol tutuşu ve ani manevralara karşı yüksek esneklik göstermektedir.

Kış lastiği denilince yerli marka Petlas Snow Master W651 aracınıza güvenli ve konforlu sürüş getireceği yapılan testlerde anlaşılmaktadır. Ayrıca Petlas’ın ülke genelindeki yaygın servis ve satış ağı sayesinde bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Kış gelmeden aracınızın lastiklerini mutlaka kontrol etmeli ve aşınmış, yıpranmış lastiklereler can güvenliğiniz için yola çıkmamalısınız. Güvenli sürüş için gereken en büyük kriterin sağlam ve mevsimine göre lastikler olduğunu unutmamak gerekir.

Devamı...

Size uygun Petlas Snow Master W651 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!