• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Imperium PT515

Petlas Imperium PT515

 

Petlas Imperium Pt515

Petlas Imperium Pt515 lastikleri, ülkemizin en büyük lastik üreticilerinden birisi olan Petlas firmasının otomobilleri için üretmiş olduğu yaz lastiği modelidir. Petlas Imperium Pt515 lastikleri, simetri olmayan sırt desenleri ve dijital ortamda ince hesaplamalar sanonda oluşturulan blok dizilimi sayesinde üstün performans sağlayarak lastik sesini en aza indirmiştir. Petlas Imperium Pt515 lasitkerindeki omuz blokları virajlarda manevra becerisi arttırıp düzensiz aşınmayı önleyerek lastiğin ömrünü uzatmaktadır. Üstün yol tutuşu, güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi sunan Petlas Imperium Pt515 lastikleri, benzer özellikleri taşıyan diğer lastik markalarına nazaran daha ekonomiktir.

Devamı...

Size uygun Petlas Imperium PT515 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!