KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Explero Winter W671

Petlas Explero Winter W671

Petlas Explero Winter W671

Türkiye’nin dünyaca ünlü lastik markalarından biri olan Petlas’ın SUV ve 4X4 araçlar için ürettiği kış lastikleridir. 4X4 tipi araçların hem zorlu arazi koşullarında hem de şehir için ve uzun yol için üretilmiş kış lastikleridir. Yüksek çekiş gücüne sahip araçlara lastiklerin yolun yüzeyine yaptığı gerilim normal araçlardan çok daha fazla olduğu için, lastik yüzeylerinde aşınma daha fazla olmaktadır. Petlas bunun önüne geçebilmek adına asimetrik yüzey tasarımlı ve çok daha fazla lamelli desen yapısıyla sürüş sırasında yüksek lastik performansı sağlamaktadır.

Petlas Explero Winter W671 kış lastikleri Türkiye koşulları için oldukça uygun lastik tipidir. Uygun fiyat, yüksek performans isteyenlerin tercihi olan Petlas lastikleri araçlarınızda kış süresince sizin en büyük güvenceniz olacaktır. Karlı ve yağışlı havalarda lastik yüzeyine gelen sıvıları anında tahliye eden geniş kanallar sayesinde, kar ile kaplı yüzeylerde bile üstün çekiş gücü sergilemektedir. Kış lastiklerinin geniş satış yelpazesinden sizlerde uygun fiyat ve kolay ödeme avantajı ile yararlanabilirsiniz. Explero Winter W671 4X4 ve SUV tipi araçlarınız için en doğru kış lastiği seçimidir. Petlas güvencesi ve kalitesi ile tanışmak için mağaza mağaza gezmenize gerek yoktur. İnternet üzerinden çok kolay bir şekilde hemen bu lastikleri alabilirsiniz. Aracınızın lastik ebatlarını bilmeniz yeterlidir. Petlas Explero Winter W671 lastik fiyatları piyasa koşullarında çok değişkenlik gösterse de burandan alacağınız lastiklerde avantaja sahip olacaksınız.

Devamı...

Size uygun Petlas Explero Winter W671 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!