KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Explero H/T PT431

Petlas Explero H/T PT431

Petlas Explero H/T PT431

Türkiye’nin en çok satan lastik markalarından biri olan ve hızla dünya genelinde yayılan Petlas’ın özellikle 4x4, SUV ve VAN tipi araçlar için geliştirilmiş yüksek performanslı yaz lastiğidir. Güçlü motor tipine sahip araçlarda güvenli ve uzun ömürlü lastik seçiminde baz alınması gereken dayanıklılık, arazi koşullarına uyum ve yakıt tasarrufu gibi özeliklerin bulunması gerekir. Hali hazırda yeni nesil üretilen lastikler burada belirtilen koşullara uygun olarak üretilmektedir. Özellikle Avrupa üretimi lastikler bu kategoride değerlendirilirken, Petlas bunlardan geri kalmamış ve bu özelliklere ilave olarak Türkiye yollarına uygun lastik üretimini hızlandırmıştır. Petlas Explero H/T PT431 sürüş sırasında mükemmel denge kontrolü sağlamasının yanında, sıra dışı sırt deseni ile ıslak ve çamurlu yüzeylerde yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Aynı zamanda hızlı drenaj kanalları ile lastiğinize gelen suları anında uzaklaştırarak güvenli ve sorunsuz bir sürüş sağlamakladır. Yaz ve kış ayları için aracınız için en uygun lastik seçimi yapmanız, sorunsuz bir sürüş için gerekli ön koşullardan biridir. Lastik konusunda hatalı seçimler ne yazık ki hiç istenmeyen sonuçlara yol açıyor. Petlas Explero H/T PT431 yaz koşulları için yüksek performanslı ekonomik ve uzun süre dayanıklılık gösteren lastik modelidir. İlk kullanımdan son kullanıma kadar eşit şekilde yıpranma gösteren, ekonomik açıdan da size ekstra tasarruf sağlayan bu model lastiğe çok uygun ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Petlas Explero H/T PT431 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!