KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Petlas Elegant PT311

Petlas Elegant PT311

Elegant Pt311

Petlas Elegant Pt311; küçük ve orta sınıf binek araçlar için tasarlanmış ekonomik yapısı ve performansıyla dikkat çeken yaz lastiğidir. Petlas Elegant Pt311 lastiklerinin yüzeyinde bulunan 3 adet çevresel kanal, su tahliyesini hızlandırarak ıslak zeminde kızaklama riskini en aza indirmektedir. Lastiğin simetrik sırt deseni, en keskin virajlar da bile güçlü bir yol tutuşu ve fren performansı sağlamaktadır. Petlas Elegant Pt311; dijital ortamda tasarlanmış olan bloklu omuz yapısı, gürültü ve sarsıntıyı minimum seviyeye indirerek konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimini ekonomik olarak sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Petlas Elegant PT311 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!