Yakın zamanda Çin’de başlayan ve hızla dünyaya yayılan Covid-19 korona virüsü salgınının ülkemizde de görülmesiyle, azami hassasiyetle yürütülmesi gereken bir sürece girdik.
Virüsün yayılma hızının yüksek olması, kapsamlı tedbirlerin uygulanmasını gerektiriyor.

Bu kapsamda KolayOto olarak müşteri, tedarikçi, çalışan ve diğer paydaşlarımızın sağlığını dikkate alarak aldığımız tedbirler aşağıdadır:

- Virusün yayılma hızını yavaşlatıcı tedbirleri almak üzere kurum içi liderlerimizi kapsayan acil durum yönetim ekibimizi kurduk.

- Ofis ve operasyonumuzun büyük bölümünde görev alan personelimizi evden çalışma planına geçirdik.

- Müşteri destek operasyonumuzun müşterimizle kesintisiz iletişim kurabilmesi ve hizmet sağlayabilmesini garanti edecek tüm altyapı çalışmalarını gerçekleştirdik. 

- Depomuz dezenfekte edildi.   İlave olarak müşterilerimize yüksek hijyen seviyesinde kargo gönderilerini sağlanabilmesi için yeni senaryolar çalışmaya devam ediyoruz.

- Lojistik iş ortağımız olan kargo firmaları ile her zamankinden çok daha yakın temas içerisinde hareket ederek, müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirme konusuna her zamankinden daha da fazla özen gösteriyoruz.

- Bu dönemde tüm paydaşlarımızın sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için sağlıklı nakit akışının öneminin farkındayız. Tedarikçilerimize ödemelerimizi zamanında gerçekleştirmeye her zamandaki gibi özen gösteriyoruz.

-Yerinde montaj tercih eden kullanıcılarımıza, kendilerine en yakın partner noktamızdan mobil montaj hizmetine erişim imkanı sunmaya başlıyoruz.

Herhangi bir sorunuz olması halinde bize info@kolayoto.com e-posta adresi veya 0850 288 80 20 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gerek toplumumuzun sağlığı gerekse ekonomimiz açısından bu dönemin en az hasarla atlatılması için üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

Bu süreci, en kısa sürede sağlıkla geride bırakmak dileğiyle.

Saygılarımızla,
KolayOto

17.03.2020