KolayOto'da alışverişlerinizi daha keyifli ve indirimli hale getirecek Ödül Puan Uygulaması bulunmaktadır.
 
Dinamik olarak değişkenlik gösterecek olan ödül puanı kazanım koşullarını Ödül Puan uygulaması üzerinden kontrol edebilir, kazandığınız ödül puanları dilediğiniz miktarda, dilediğiniz zamanda kullanmak üzere indirim koduna dönüştürebilirsiniz.
 
Elde etmiş olduğunuz indirim kodunu alışverişinizde kullanarak, KolayOto avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 
Bunun için KolayOto ana sayfasında yer alan Ödül Puan uygulamasını sık sık ziyaret etmeyi unutmayın!

 

Nasıl Puan kazanırım?

Ödül Puan Uygulamasında ki aktif kampanyalar

Hesap Oluşturunca: KolayOto' ya üye olarak 200 Ödül Puan kazanabilirsiniz. Bir kişi, ilk ve tek üyeliği için bir defa Ödül Puan kazanabilir.

Sipariş Oluşturdukça: Yaptığınız her alışverişte, alışveriş tutarı kadar Ödül Puan kazanabilirsiniz.
Her 100 TL için 1 Ödül Puan

Facebook Hesabını Takip Edince: KolayOto resmi Facebook hesabını beğenerek 50 Ödül Puan kazanabilirsiniz. Ödül Puan kazanmak için hemen takip edin.

Facebook' ta Paylaştıkça: Ürün, yorum ve deneyimlerinizi Facebook' ta paylaşarak her paylaşım için 50 Ödül Puan kazanabilirsiniz.

Instagram Hesabını Takip Edince: KolayOto resmi Facebook hesabını beğenerek 50 Ödül Puan kazanabilirsiniz. Ödül Puan kazanmak için hemen takip edin.

Ürün Yorumu Yazdıkça: Alışveriş sürecine dair görüş ve deneyimlerinizi paylaştığınız her bir yorum için 200 adet Ödül Puan kazanırsınız. Ödül Puan kazanabilmeniz için alışverişinizin tamamlanmasını takiben 7 gün içerisinde yorum girişinizi yapmanız gerekir. Bir kişi, bir ürün için yaptığı yorum ile yalnızca bir defa Ödül Puan kazanabilir. Ödül Puanınız yorumunuz yayınlandıktan sonra yüklenir. Yorum yayınlanma koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Puan ve yorum ile ilgili önemli bilgiler nelerdir?
Tamamlanmış alışverişlerinizde, ilgili ürün satırında çıkan "Ürün Yorumu" ve "Alışveriş Yorumu" bağlantılarını tıklayarak görüş ve deneyimlerinizi iletebilirsiniz.


 
Puanlarımı nasıl görebilirim?

KolayOto ana sayfanın sağ alt köşesinde ‘’Ödül Puan Programı’’ butonuna tıkladığınızda açılan bölümün üst alanından kaç ödül puanınız olduğunu görebilirsiniz.
Puanımı nasıl kullanabilirim? 
KolayOto ana sayfanın sağ alt köşesinde ‘’Ödül Puan Programı’’ butonuna tıkladığınızda açılan bölümde ‘’All Rewards’’a girilir.


       
Açılan yeni bölümde sizden kaç ödül puanınızı kullanmak istediğinizi seçmeniz istenir.
Çubuğu sağa doğru ilerleterek kullanmak istediğiniz ödül puan miktarını işaretlersiniz.Alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödül puan miktarını seçtikten sonra ‘’Redeem’’  butonuna tıklanır ve sistem otomatik olarak kullanmak üzere sizin adınıza indirim kodu tanımlar.
İndirim kodunuz tanımlandıktan sonra ‘’Apply Code’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.Sepet sayfasına geldiğinizde ‘’Sepet Toplamı’’ altında kupon kodunuzu uygulayabileceğiniz ‘’Kupon’’  alanına kodu yazabilir yada kopyala/yapıştır yönteminizi uyguladığınızda kullanıma hazır hale gelmiş olur.
Ardından ‘’Alışverişi Tamamla’’ butonuna tıklayıp diğer aşamaya geçebilirsiniz.‘’Müşteri Bilgileri’’ sayfasında kullandığınız indirim kodu indirim olarak alışveriş tutarına yansımış olacaktır. 


Ödül Puan kullanımı ile ilgili genel kurallar nelerdir?

  • Her 100 Ödül Puan 1 TL değerindedir.
  • Kazandığınız puanlar 365 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirir.
  • KolayOto geçerliliğini yitirme tarihine yaklaşan puanlarınız hakkında hatırlatma yapabilir.
  • Alışverişinizde kullanabileceğiniz Ödül Puanlarınızı ödeme aşamasında görebilir, tüm Ödül Puanınızı veya dilediğiniz miktarda Ödül Puanı belirtilen alana girerek kullanabilirsiniz.


KolayOto dilediği zaman Puan koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.