KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ödül Puan

KolayOto'da alışveriş yaptıkça kazandıran ödül puan sistemi bulunmaktadır. Ürün ve alışveriş yorumu yaptıktan sonra yorumunuz koşullara uygun olup, onayladığı takdirde ödül puan kazanabilirsiniz. Bu puanları yeni alışverişlerinizde rahatça harcayabilirsiniz.

Sosyal medya gönderilerini "like" etme, gelen e-postaları okuma gibi farklı ve gelişmiş yöntemlerle de puan kazanma ve bunları değerlendirme fırsatı KolayOto'da sizleri bekliyor.Ödül Puan kullanımı ile ilgili genel kurallar nelerdir?

  • Her 100 Ödül Puan 1 TL değerindedir.
  • Kazandığınız puanlar 365 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirir.
  • KolayOto geçerliliğini yitirme tarihine yaklaşan puanlarınız hakkında hatırlatma yapabilir.
  • Alışverişinizde kullanabileceğiniz Ödül Puanlarınızı ödeme aşamasında görebilir, tüm Ödül Puanınızı veya dilediğiniz miktarda Ödül Puanı belirtilen alana girerek kullanabilirsiniz.

KolayOto dilediği zaman Puan koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Nasıl Puan kazanırım?

Alışveriş yaptıkça: KolayOto üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde, kampanya ve etkinliklerce belirlenmiş oranda Ödül Puan kazanırsınız.

Ürün Yorumu yazdıkça: Alışveriş sürecine dair görüş ve deneyimlerinizi paylaştığınız her bir yorum için 200 adet Ödül Puan kazanırsınız. Ödül Puan kazanabilmeniz için alışverişinizin tamamlanmasını takiben 7 gün içerisinde yorum girişinizi yapmanız gerekir. Bir kişi, bir ürün için yaptığı yorum ile yalnızca bir defa Ödül Puan kazanabilir. Ödül Puanınız yorumunuz yayınlandıktan sonra yüklenir. Yorum yayınlanma koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.Puan ve yorum ile ilgili önemli bilgiler nelerdir?

Tamamlanmış alışverişlerinizde, ilgili ürün satırında çıkan "Ürün Yorumu" ve "Alışveriş Yorumu" bağlantılarını tıklayarak görüş ve deneyimlerinizi iletebilirsiniz.Puanlarımı nasıl görebilirim?

Hesabım sayfanızda Ödül Puanlarım başlığının altında yer alan bölümden, kullanım süresi dolan ve kullanılabilir puanlarınızı görebilirsiniz.Puanımı nasıl kullanabilirim?

Ödeme aşamasında, "Ödül Puanlarım" kısmından toplam puanınızı görebilirsiniz. Tamamını Kullan kutucuğunu işaretleyebilir veya belirlediğiniz miktarı girerek puanlarınızı alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Puan Kullanımı ile İlgili Önemli Bilgiler:

  • Her 100 Puan 1 TL değerindedir.
  • Kazandığınız puanlar 365 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirir.