KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Nokian Z SUV

Nokian Z SUV

Nokian Z SUV, en zor şartlara bile konfordan ödün vermeden yola en iyi şekilde uyum sağlayarak hızlı sürüşlerde tam güvenlik hissi sunuyor. Böylece SUV deneyimini yeni bir boyuta taşıyor. SUV tipi araçlar için özel olarak tasarlanmış Nokian Z SUV lastikleri, sürücünün isteklerine anında ve etkili cevap vererek arazi deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor. Büyük ebatta, etkileyici ve sağlam lastikler, kolay yuvarlanma özelliği sayesinde şaşırtıcı bir hız ortaya koyarak en zor koşullardaki sürüşü bile eğlenceli bir gezintiye dönüştürüyor. Nokian’ın bu enerjik yaz lastikleri, engebe dolu arazileri keyif verici parkurlar haline getirirken, değişen hava şartlarına anında uyum sağlayarak güvende hissetmenizi sağlıyor. Sürücüyü yormuyor, kolay kullanım, mükemmel hassasiyet ve düşük gürültü seviyesi gibi konfor özelliklerinden asla ödün vermiyor. Nokian Z SUV’un tasarımı, dış omuzları sabitleyen ekstra güçlendirilmiş merkez bölge, yüksek hız lastikleri için düşünülmüş kalın hatlı orta bölge gibi ayrıntılarla yolla teması mükemmel hale getiriyor. Dairesel sertleştirici kemer, eklemsiz güçlü kablo ve bloklarla desteklenen boncuk teli, olağanüstü direksiyon hakimiyeti sağlarken, lastiklerin ısınmasını da engelleyerek tepki zamanını azaltıyor.
Devamı...

Size uygun Nokian Z SUV lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!