• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Nokian WR SUV3

Nokian WR SUV3

Nokian WR SUV3

Ultimate performans arayanlara Nokian güvencesi ile sunulan kar pençesi modeline sahip kış aracıdır. Eşsiz taban deseni ile desteklenmiş yapısı, su ve karlı yüzeylerde kaymayı önlemektedir. Güçlü motora sahip SUV tipi araçlarda, aracınızın çekiş momentine bağlı olarak tasarlanan Nokian WR SUV 3, özel silika bileşikli hamuru ile zorlu hava koşullarına en iyi şekilde uyum sağlaması ile bilinir. Havanın çok düşük veya çok yüksek olduğu zamanlarda en iyi uyum sağlamaktadır. Böylece kış aylarında lastiğiniz esnekliğini hiç kaybolmaz. Sadece asfalt yolda değil, arazi koşullarında da üstün yol tutuşu sergilemektedir.

Nokian markası bilindiği gibi İskandinav ülkelerindeki zorlu hava koşullarına dayanabilmesi için özel olarak tasarlanmış lastik markasıdır. Buradaki başarısının ardından tüm dünyada milyonlarca satan modele dönmüştür. Yolculuğunuz sırasında bir anda önünüzde beliren su ve buz kaplı yollarda aracınıza en iyi hâkimiyeti kazandırır. Böylece sürücünün ve taşıdığı şeyin güvenliği sağlanmış olur. Kış aylarında rahat bir şekilde araç kullanmak nasıl ki güvenliği ve yol şartlarına uyumu gerektirmektedir. Kışlık ve yazlık lastik seçiminde aracınız için en uygun olanı belirleme için kolayoto.com’ a girmeniz yeterlidir. Her türlü araç lastiğini kolayca elde edebileceğiniz sitede aynı zamanda tüm lastik modellerini peşin fiyatına taksitle alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan bu lastiğe de sahip olabilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Nokian WR SUV3 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!