• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Nokian WR D3

Nokian WR D3

Nokian Wr D3

Islak ve normal koşullar için üretilmiş olmakla birlikte kış koşulları için aracınızda kullanabileceğiniz kaliteli kış lastik modelidir. Kış aylarında sürücülerin güvenle ve konforlu bir şekilde araç kullanabilmeleri için öncelikle araç lastiklerinin bakımlı ve mevsimine uygun olması gerekmektedir. Kış aylarında yapılan kazaların lastik kaynaklı olanları hiç de azımsanmayacak boyutlardadır. Özellikle karlı veya yağışlı havalarda zeminin durumuna göre bu oran katlanarak artmaktadır. Kış lastiklerinin önemi günümüzde artık yasalarla belirlenen mevzuatlar kapsamında birçok ülkede mecburi kılınmıştır. Ayrıca lastik üreticilerininAB Lastik etiketi olmayan ürünlerin satışına da izin verilmemektedir. Mevzubahis olan insanların güvenliği olduğundan, hem kış hem de yaz ayları için özel üretilen lastikleri mutlaka mevsiminde aracınıza takmalısınız. Nokian Wr D3 kış lastikleri, hem performans hem de uzun ömürlülük açısından beğeni kazanan modellerdir. Her türlü yol koşullarına iyi derecede uyum sağlamasının yanında, değişken sıcaklıklara en iyi şekilde adapte olması ile bilinmektedir.

Nokian Wr D3 kış lastiklerinin en önemli özelliği yüzey deseninde gizlidir. Asimetrik tasarım içinde barındırdığı kılcal kanal sistemi sayesinde karlı ve ıslak yüzeylerde en iyi şekilde yol tutuluşu sağlamakta ve ani manevra, fren gibi durumla da aracın lastiklere yaptığı basıncı eşit şekilde korumaktadır. Böylece lastiklerin form kaybını en aza indirerek uzun ömürlü olmaları sağlanır. Kış dönemi için Nokian WrD3 lastikleri tercih etmeniz her açıdan size fayda sağlayacaktır.

Devamı...

Size uygun Nokian WR D3 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!