KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Nokian WR A3

Nokian WR A3

Nokian Wr A3

Hız tutkunları için geliştirilmiş kış lastiği Nokian Wr A3, tasarımından üretimine kadar yüksek performanslı lastik sınıfının en güçlü ürünlerinden biridir. Yeni nesil yeşil kuşak araç lastiklerinden biri olan Nokian Wr A3, düşük enerji tüketimi, aracın yüksek hızda kontrol desteği, üretiminde düşük emisyon miktarı ile ön plana çıkmaktadır. Günümüzde otomobil lastiklerinde aranan ortak bazı özelliklerden daha fazla seçenek sunan Nokian, lastik üretiminde sıra dışı yöntemler kullanmaktadır. Örneğin üretimini yaptıkları lastiklerin hamurunda kanola yağı, 3D kilitleme sipe gibi geleceğin lastik teknolojisini şimdiden ürünlerinde kullanmaktadırlar. Böylece Nokian lastikler zorlu ve sert hava koşullarına mükemmel uyum sağlamaktadır. Lastiğin iç yanak ve yüzey tasarımında cilalı kanal özelliği kullanıldığı için sürüş sırasında aracın yol üzerindeki su, çamur ve kar gibi maddelerden en az şekilde etkilenmesin sağlamaktadır. Ayrıca tıpkı motor sporlarındaki gibi aracınız yüksek hızda hareket ederken, ani manevralarda, virajlarda ve sert fren hareketlerinde son derece esneklik sergileyerek sürüş güvenliğini üst seviyede tutar. Tüm bunlara ilave olarak lastiğin yüzey kenarlarında sesiz kanal tasarımı tıpkı bir golf topuna benzetilerek yine sürüş sırasındaki gürültüyü en az seviyeye indirmektedir. Bir de değişken hava sıcaklıklarında aracınızın lastiğinin yıpranmaması ve aracınıza denge kaybı getirmemesi için lastiğin hamurunda saf yağlar kullanılmıştır. Tüm bu özellikleriyle zorlu hava koşulları için Nokian Wr A3 uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yeni alıcılarını bekliyor.

Devamı...

Size uygun Nokian WR A3 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!