KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Nokian Hakkapeliitta R2

Nokian Hakkapeliitta R2

Zorlu yol şartları düşünülerek 4x4 araçlar için üretilen Nokian Hakkapeliitta R2, modern sırt yapısı ile uzun kullanım ömrüne ve kaliteli bir sürüşe sahip. Kış ayları düşünülerek, zorlu yol için geliştirilen Nokian Hakkapeliitta R2 lastikleri, kötü hava koşullarında en çok tercih edilen lastik modellerinden birisidir. Islak ve karlı yollarda kauçuk bloklarındaki cep tipi kanallarına sahip lastikler, suyla temas ettiğini anda suyu tahliye ederek kaza yapmanızı önler. Güvenli bir sürüş imkanı veren Hakkapeliitta R2, düşük yuvarlanma direnci ile gereksiz enerji kaybını önlüyor. Sırt yapısındaki silica, kanola yağı ve kauçuk karışımı ile ıslak zeminlerde kayma riskine karşı başarılı bir sürüşe olanak tanıyor. Çok katmanlı yapısı ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz Hakkapeliitta R2 kış lastikleri, yüksek hızlarda bile mükemmel bir direksiyon kontrolü sağlıyor. Diğer lastiklerden farklı olarak, çamur önleyici yapısı ile kum ve toprağın jantlara zarar vermesini önleyen Nokian Hakkapeliitta R2 lastikleri, bir kış lastiğinden beklediğiniz tüm özelliklere sahip.
Devamı...

Size uygun Nokian Hakkapeliitta R2 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!