KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Nokian Hakkapeliitta 8

Nokian Hakkapeliitta 8

Zorlu koşulların usta markası olan Nokian'ın yeni gözdesi Hakkapeliitta 8, benzersiz bir çivileme özelliğine sahip ve düşük yakıt tüketimi ile ekonomiye de dost. 1932 yılında Finlandiya'da kurulan Nokian, tüm zorlu koşullara meydan okumak amacıyla yola çıktı. Kapsamlı testlerle en iyiyi üretmek için bütün özverisiyle çalışan Nokian, bu çalışmaları ve kaliteli ürünleri sayesinde dünya çapında tercih edilen bir marka haline geldi. Nokian, bugün özellikle kış mevsim koşulları için en iyi lastik markaları arasında anılıyor. Tüm kışın zorlu koşullarıyla baş edebilecek güçte olan Nokian Hakkapeliitta 8 lastikleri, benzersiz çivileme özelliğiyle üstün kavrama sağlıyor. Düşük yakıt tüketimi ile ekonomiye katkıda bulunurken, sessiz bir sürüş ile de akustik konfor sağlıyor. Daha az aşınma ve uzun ömürlülüğü ile dikkat çeken Hakkapeliitta 8, çok kaygan ve buzlu zeminlerde en iyi dengeye ulaşmanıza yardımcı oluyor. Açık blok boşlukları sayesinde karlı ve çamurlu yollarda kendini temizleme özelliğine sahip olan Hakkapeliitta 8, sırt deseni sayesinde son derece düşük yuvarlanma özelliğine sahip.
Devamı...

Size uygun Nokian Hakkapeliitta 8 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!