KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Primacy HP

Michelin Primacy HP

 

Michelin Primacy Hp

Michelin Primacy Hp, yüksek performanslı araçlar için tasarlanmış olup 150'den fazla aracında orijinal ekipmanı olan yaz lastiğidir. Michelin Primacy Hp lastikleri, daha uzun ömürlü yapısı ve 2 metreye kadar fren mesafesi sayesinde otomobil imalatçılarının favori lastiğidir. Biçim değiştiren sırt deseni ve Elasto sport özellikleri sayesinde aşınmayı azaltarak lastiğin ömrünü uzatarak, ıslak ve kuru zeminde mükemmel yol tutuşu sağlamaktadır. Michelin Primacy Hp lastiklerinin düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimde tasarruf sağlayarak CO2 emisyonunu da azalttığı için çevreye duyarlılığı artmıştır.

Devamı...

Size uygun Michelin Primacy HP lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!