• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Primacy 4

Michelin Primacy 4

Michelin Primacy 4

Michelin; 1889 yılında Andre Michelin ve Edouard Michelin kardeşler tarafından kurulan Fransa’nın Auvergne bölgesinin Clermont-Ferrand şehrinde bulunan Fransız lastik üreticisi firmasıdır.

Üç kıtada bulunan 19 ülkede teknoloji merkezleri de dahil olmak üzere dünya çapında 170 ülkede Michelin lastikleri satılmaktadır ve markanın hemen hemen 110.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Michelin markasının en sık tercih edilen modellerinden olan Michelin Primacy 4 lastikleri, kaliteden ödün verilmeksizin üç yıl süren Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilmiştir. Üst düzey bir performans ve üstün bir dayanıklılık ile birlikte sunulan lastikler, sürücülerin ilk tercihlerinden birisidir.

Michelin Primacy 4, rakip lastiklerden 18.000 km daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra, kullanıcılarına sunduğu mükemmel ıslak zemin fren performansı en ileri teknolojiler ile üretilmiştir. Diğer lastik desenleri ile kıyaslandığı zaman, aşınmış kullanım testlerinde 2.8 metre daha kısa fren mesafesi ile maksimum güvenlik sunmaktadır.

Özel kauçuk bileşeni ile daha sessiz, yumuşak ve konforlu bir performans göstermekle birlikte, yol tutuş ve viraj alma becerilerinde üstün bir kullanım konforu sağlamaktadır. Lastiklerin aşındığı durumlarda bile su kanallarının %22 daha fazla su tahliyesi imkanı verdiği uzmanlarca öngörülmüştür.

Michelin Primacy 4, güvenlik ve konforu en üst seviyede tutan sürücüler için ideal bir tercihtir. Uzun ömrü ile bütçe dostu bir lastik olan Michelin Primacy 4’ün üretiminde lastiği özel kılan en önemli etkenlerden birisi Michelin Acorus teknolojisinin kullanılmasıdır. Yeni nesil Maxion Flexible Wheel teknolojisi, lastikler ve jantların yol şartlarına bağlı olarak aldığı hasarları en düşük seviyeye düşürerek ekstra dayanıklılık sunmaktadır.

Michelin Primacy 4 lastikleri performans, konfor ve güvenliği bir arada sunan üstün yapısıyla sürücülerin öncelikli tercihleri arasında bulunmaktadır. Premium bir marka olan Michelin, yumuşak yapısıyla sessiz, konforlu ve mükemmel yol tutuşu sağlamaktadır.

Uzun kilometre ömrü ve yakıt tasarrufu gibi özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, son derece hesaplı olan Michelin Primacy 4 lastikleri, araç sahiplerinin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Ülkemizde sıklıkla tercih edilen lastik markalarından olan Michelin, fiyat-performans lastiği olması sebebi ile araç sahipleri için bulunmaz bir fırsattır.

Aracınıza ve bütçenize en uygun lastikler için kolayoto.com üzerinden detaylı bilgiye sahip olabilir, güvenli yolculuklar için tercihinizi bu yönde kullanabilir, ayrıca ücretsiz kargo ve taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Michelin Primacy 4 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!