KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Primacy 3

Michelin Primacy 3

Michelin Primacy 3 Oto Lastikleri

Biçim değiştirebilen lastik sırt deseni zemin üzerinde azami temas alanı sağlamaktadır. Sert lastik sırtı temas alanında en iyi performansın elde edilmesine yardımcı olarak daha homojen aşınma ve daha uzun ömürlü kullanım sunar. Islak zeminlerde daha iyi yol tutuş ve daha iyi frenleme yaşatır.

Primacy 3’ün yenilikçi yapısıyla ihtiyaç duyduğunuz güvenli sürüş, uzun süreli kullanım, yakıt tasarrufu kriterlerinden ödün vermeden aracınızla daha hisli direksiyon tepkileri ve etkili fren deneyimi edinebilirsiniz. Ürün, azaltılmış yuvarlanma direnciyle CO2 emisyon seviyesini de düşürüyor.

Özellikleri

 • Michelin Primacy 3 ‘ün kullandığı sırt deseninde ekstra kılcal kanallar bulunuyor. Bu kanal aracılığıyla lastiğiniz yere yapışırcasına tutunuyor.
 • Optimum seviyede tasarlanmış sırt tasarımıyla yağışlı havalarda suyu maksimum seviyede tahliye ediyor.
 • Yolla olan bağınızı artırıyor.
 • Michelin Primacy 3 de kauçuk yapısında kullanılan yeni formülüyle son derece sessiz ve güvenli bir sürüş ediniyorsunuz.

Michelin Primacy 3, mono block yapısı en dikkat çeken özelliğidir. Bu sayede hızlı seyirde de yüksek performanslı ve istikrarlı sürüş için dayanıklı kaburga özellikleriyle her türlü koşulda hassas sürüş deneyimi sağlıyor. Ayrıca sürüş güvenliğini daha etkili bir seviyeye ulaştırmak için burgulu sargılanmış takviyeli çelikten kayışlar kullanılıyor.

YENİ SIRT DESENİ

YENİ SIRT DESENİ

MICHELIN Primacy 3'ün kendini kilitleyen kılcallı yeni sırt desen tasarımı sayesinde lastik sırt yüzeyinin tamamı yola temas eder.

YENİ PATENTLİ KAUÇUK KARIŞIMI

YENİ PATENTLİ KAUÇUK KARIŞIMI

MICHELIN Primacy 3'ün yeni patentli kauçuk karışımı ve özel sırt deseni, tüm yol koşullarında tutunmayı arttırırken fren mesafesini azaltır.

Sürekli performans ile daha iyi güvenlik sağlıyoruz.

 

Islak zeminde virajda<sup>**</sup>

Kuru zeminde frenlemede Mükemmel performans

Kuru zeminde frenlemede<sup>**</sup>

Islak zeminde frenlemede Mükemmel performans

Islak zeminde frenlemede<sup>**</sup>

MICHELIN lastikleriyle; güvenlik, uzun ömür ve yakıt tasarrufu arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

Devamı...

Size uygun Michelin Primacy 3 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!