• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Pilot Super Sport

Michelin Pilot Super Sport

 

Michelin Pilot Super Sport

Michelin Pilot Super Sport, Michelin'in Porsche, BMW M ve Ferrari ile birlikte geliştirmiş olduğu yüksek performanslı otomobiller için özel olarak üretilmiş yaz lastiğidir. Twaron Kuşak teknolijisi sayesinde en yüksek hızlarda bile mükemmel bir denge sağlamaktadır. Michelin Pilot Super Sport lastiklerinin yapısındaki 2 farklı kauçuk bileşeni sayesinde en keskin virajlarda bile üstün dayanıklılık ve ıslak yollarda mükemmel bir yol tutuşu sağlamaktadır. Michelin Pilot Super Sport lastiklerinin değişken temas alanı özelliği sayesinde farklı zemin ve yol koşullarında lastiğin zemine temas alanı değişerek en iyi yol tutuşunu sağlayarak konforlu ve güvenli bir sürüş keyfi sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Michelin Pilot Super Sport lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!