• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Pilot Sport PS2

Michelin Pilot Sport PS2

Hem kuru hem de ıslak zemin düşünülerek üretilen Michelin Pilot Sport PS2, üstün yol tutuşuna sahip yaz mevsim koşullarına uygun mükemmel bir yaz lastiği olarak dikkat çekiyor. Michelin Pilot Sport PS2, F1 deneyiminden gelen Porche’nin referans verdiği, piyasadaki en hızlı lastik. Yüksek performanslı araçlar için üretilen PS2, kuru ve ıslak zeminlerde yol tutuştan taviz vermeden üstün performans sunuyor. Pilot Sport PS2, yapısı ve lastik sırt deseni ile direkt olarak F1 teknolojisini temel alıyor. Kapalı yarış pistinde, saatte 400 km’den yüksek hıza ulaşan PS2, dünya hız rekorunu elinde tutuyor. Kauçuk yüzey, özellikle virajlarda ve değişken temas alanı gerektiren yollarda inanılmaz bir etki gösteriyor. Kanal sayısı azaltılan lastiğin, bu sayede biçim bozukluğuna direnci artırılmış. Yüksek performans gösteren araçlar için en iyi tercih olan Michelin Pilot Sport PS2, asimetrik sırt deseni ile kuru ve ıslak yollarda üstün performans gösteriyor.
Devamı...

Size uygun Michelin Pilot Sport PS2 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!