KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Pilot Alpin PA4 GRNX

Michelin Pilot Alpin PA4 GRNX

Uzman kullanıcılar için özel olarak üretilen kış lastiği Michelin Pilot Alpin PA4 GRNX, kış sürüş koşulları için en uygun ürünlerden biri olarak dikkat çekiyor. Kış mevsiminin tüm zorlu koşulları göz önünde tutularak üretilmiş olan Michelin Pilot Alpin PA4 GRNX ile herkes daha fazla güvenlik, daha fazla ekonomi ve daha dayanıklı bir sürüşe ulaşıyor. PA4 GRNX, bu özellikleri ile yaklaşık yüzde 20 daha fazla kilometre ömrü sağlıyor. Buzlu ve ıslak yollarda yaklaşık 2 metre daha kısa frenleme mesafesine sahip olan PA4 GRNX, kar üzerinde yüzde 25 daha fazla çekiş gücü gösteriyor. Darbeye dayanıklı yanakları ile sürtünmeye karşı daha iyi koruma sağlıyor. Michelin Stabiligrip teknolojisinin yüzde 16 oranında artırılmış çift yönlü ve değişken geometrik özelliğe sahip kılcal kanalları, otomatik olarak kendini kilitleyebiliyor. Uzman kullanıcıların güvenerek tercih edebilecekleri Michelin Pilot Alpin PA4 GRNX, böylece zeminle sağlam temas kuruyor ve güvenli sürüş için garanti veriyor.
Devamı...

Size uygun Michelin Pilot Alpin PA4 GRNX lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!