• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Pilot Alpin PA3 GRNX

Michelin Pilot Alpin PA3 GRNX

Michelin Pilot Alpin Pa3 Grnx

Michelin kalitesini en son ve yeni tasarım ürünlerinden Michelin Pilot Alpin Pa3 Grnx, spor otomobiller ile yüksek motor gücüne sahip araçlar için üretilmiş ultra performanslı kış lastiğidir. Karlı ve ıslak zeminlerde diğer model kış lastiklerine göre % 5 daha fazla performans sağlayan model, hassas geliştirilmiş lastik İvmelenme kontörlü denilen VTS Teknolojisi ile üretilmiştir. Zorlu kış koşullarında güvenle otomobilinizi sürebilmeniz için en iyi şekilde yol tutuşu sergilemektedir. Karlı zeminlerde rakiplerine nazaran daha iyi çekiş gücü sağlanasının arkasında lastik yüzeyinde bulunan asimetrik sır deseni sayesinde olmaktadır. Ayrıca Helio bileşikli yağ katkılı lastik hamuru sayesinde lastiğin çok düşük sıcaklıklarda ve çok yüksek sıcaklıklarda üstün uyum sağlamaktadır. Bu yenilikçi bileşikler ve lastiğin diğer üstün özellikleri bir araya geldiğinde rakip kış lastiklerinden 2,8 mt daha kısa fren mesafesi sağlamaktadır. Bu da oldukça önemli bir rakamdır. Michelin Pilot Alpin Pa3 Grnx kış lastikleri kullanım ömrü boyunca kararlı özellikleri dolaysıyla uzun zaman yıpranmalardan ve aşınmalardan kendini koruyabilmektedir. Elbette ki lastik ömrü bittiği zaman sizin için en iyi seçim yeni bir Michelin Pilot Alpin Pa3 Grnx olacaktır. Bugüne kadar gelen kullanıcı yorumlarında bu lastiğin çok beğenildiği ve tekrar alma oranının % 70’lerin üzerinde olduğu belirtilmiştir. Sizler de araçlarınızda kaliteli ve uzun ömürlü performans lastiği olarak Michelin Pilot Alpin Pa3 Grnx modelini tercih edebilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Michelin Pilot Alpin PA3 GRNX lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!