• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Latitude Diamaris

Michelin Latitude Diamaris

Michelin Latitude Diamaris

Michelin Latitude Diamaris lastikleri; pick up, suv, 4x4 arazi araçları ve kamyonetleri için üretilmiş yaz lastikleridir. Michelin Latitude Diamaris lastikleri birçok otomobil markasının onaylanmış 4x4 lastiğidir. Lastikteki asimetrik omuz blokları sayesinde direksiyon hakimiyeti ve viraj kabiliyeti göze çarpan ilk özelliklerinden birisidir. Michelin Latitude Diamaris lastikleri özel bir sırt hamuru sayesinde ıslak ve kuru her türlü yol koşulunda güvenli bir sürüş sağlamaktadır. Lastiğin sırt kısmında bulunan su tahliyesi olukları sayesinde yüksek hızlarda direksiyon ve yol hakimiyeti gelişir. Baz teknoloji kullanılarak güçlendirilmiş olan Michelin Latitude Diamaris lastikleri her türlü virajda ve ani frenlerde lastiğin yapısının bozulmasını engelleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Devamı...

Size uygun Michelin Latitude Diamaris lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!