• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Latitude Alpin

Michelin Latitude Alpin

Zor yol şartları için iki farklı kılcal kanal türünü birleştirerek kaza riskini azaltan Michelin Latitude Alpin lastikleri, güvenli bir sürüş için tüm özelliklere bünyesinde barındırıyor. Michelin Latitude Alpin lastikleri, kış aylarında en çok tercih edilen lastikler arasında yer alıyor. 4x4 araç tipi için uygun olan lastikler, zorlu yol şartlarında mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamanıza imken veriyor. Islak ve karlı zeminde daha iyi yol tutuşu ile rakipleri arasından sıyrılan Michelin Latitude Alpin lastikleri, kısa frenleme mesafesi ile maksimum güvenlik sağlıyor. Stabiligrip teknolojisi kullanılarak artırılan yol güvenliği ile daha yüksek dengeye sahip lastikler, buzlu ve karlı yolda yüksek yol tutuşu ve mükemmel direksiyon hakimiyetine olanak tanıyor. Üstün yol tutuşu ve güçlü direnci ile iki farklı kılcal kanal türüne sahip lastikler, kış aylarında güvenli bir yolculuk için en ideal seçim oluyor. Çevreye saygılı üretimi ile enerji tasarrufu yapan Michelin Latitude Alpin lastikleri, güvenli bir sürüş imkanı verir.
Devamı...

Size uygun Michelin Latitude Alpin lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!