• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Energy Saver

Michelin Energy Saver

 

Michelin Energy Saver

Michelin firmasının Yeşil Lastik teknolojisiyle üretilen Michelin Energy Saver lastileri 2008 yılında satışa sunulmaya başlamıştır. Michelin Energy Saver lastikleri, 2009 yılında Toyota Yaris'in ve 2010 yılında da Citroën C4’ün seri üretim lastikleri olmuştur. Michelin Energy Saver lastikleri, benzinli araçlar için 90 litre ve dizel araçlar içinde 70 litreye kadar yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Michelin kalitesiyle üretilen bu lastikler size yakıt tasarrufunun yanı sıra daha uzun ömürlü ve güvenli bir sürüş keyfi sunmaktadır. Aynı ebattaki diğer lastiklerle yapılan testlerde Michelin Energy Saver lastikleri 10.000 km daha fazla uzun ömürlüdür. Ayrıca ıslak zemin üzerinde fren mesafesini 3 metreye kadar kısaltmaktadır. 

Devamı...

Size uygun Michelin Energy Saver lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!