KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Alpin A4

Michelin Alpin A4

"Tam güvenli güç" prensibiyle üretilen Michelin Alpin A4, daha fazla güvenlik, daha fazla hareket kabiliyeti ve daha fazla kontrolü bir arada sunuyor. Michelin Alpin A4 kış lastikleri, zorlu kış koşullarında ihtiyaç duyulan özellikleri karşılamak amacıyla geliştirilen en ekonomik performans kış lastiği olarak dikkat çekiyor. Ürün, güvenlikten ödün vermeden performansı ve sürüş keyfini en üst seviyeye çıkarıyor. Michelin Alpin A4 lastiğinin çok lamelli lastik sırtı ve daha fazla kanalı, kar ve buz üzerinde çekiş gücünü yüksek tutuyor ve fren mesafesini ıslak yollarda 3, karlı yollarda ise 4 metre kısaltıyor. Üç boyutlu olarak tasarlanan derin kanallar ve yapımında ayçiçeği yağı kullanılan Helio Compound 3G özelliği sayesinde, yol tutuşu güçlendiriyor. Michelin Alpin A4'ün Ridge N Flex özelliği ise hassas direksiyon hakimiyeti için teknolojinin ulaştığı son nokta. Ürünün yanağında Green X işaretinin olması piyasadaki en iyi enerji seviyelerinden birine sahip olduğunu gösteriyor. Bu lastiği kullanarak üstün Michelin performanslarından faydalanırken, yakıt tüketiminizi yüzde 35 oranında azaltabilir, aynı zamanda karbon salınımını düşürerek çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz.
Devamı...

Size uygun Michelin Alpin A4 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!