• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Agilis X-Ice

Michelin Agilis X-Ice

Zorlu kış koşullarında kamyonet tipi araçların güvenli bir şekilde yol alabilmesine olanak sağlayan Michelin Agilis X-Ice, buzlu zeminlerde hassas direksiyon tepkisi ile ön plana çıkıyor. Karlı, buzlu ve ıslak yollarda, özellikle uzun yolculuğa çıkacak araç sahipleri, kendileri için uygun olarak tasarlanmış güvenilir bir kış lastiği arayışına girer. Zorlu kış koşullarına uygun olarak tasarlanmış Michelin Agilis X-Ice lastikleri, uzun yolculuklara çıkan kamyonet sürücüleri için ideal bir portre çiziyor. Michelin güvencesi ile karlı yüzeylerde yüzde 25 oranında daha yüksek çekiş gücüne sahip Agilis X-Ice, buzlu zeminlerde hassas direksiyon tepkisi ve ıslak zeminde kısa fren mesafesi ile sürücünün kendisini güvende hissetmesini sağlıyor. Ağır vasıta lastiklerinin tasarımına sahip olan Michelin Agilis lastikleri, bu sayede yol ile kauçuk alanın temasını aşırı yük ve hava basıncı koşullarında dahi yüksek kontrol ile sağlıyor. Michelin Agilis X-Ice, tüm bu özellikleriyle zorlu kış şartları için biçilmiş kaftan.
Devamı...

Size uygun Michelin Agilis X-Ice lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!