• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Agilis Alpin

Michelin Agilis Alpin

Michelin Agilis Alpin

Michelin’nin hafif ticari ve kamyonet tarzı araçlar için geliştirdiği, yüksek dayanımlı ve zorlu koşullarda üstün performans sergileyen kış lastikleridir. Üstün Michelin teknolojisin ve deneyiminin en güzel ürünlerinden biri olan Michelin Agilis Alpin muadil lastik modellerine göre % 20 daha fazla dayanıklılık göstermektedir. Ayrıca buzlu ve karlı yüzeylerde yine rakip lastiklere göre 2 MT daha kısa fren mesafesi sağlıyor. Kış koşullarında aracınızın en iyi performansı sergilemesi için gerekli olan en önemli unsur elbette ki araç lastikleridir. Aracınız ne kadar güçlü olursa olsun lastikleriniz mevsimine uygun değilse büyük oranda performans kaybı, riskli sürüş ve yakıt harcarsınız. Bunun önüne geçmenin birinci kuralı ise mevsimine uygun lastik kullanmaktır. Michelin Agilis Alpin kış mevsimi için üretilmiş yüksek kaliteli araç lastikleridir. Bu alanda yapılan tüm testlerden başarı ile çıkmış modellerden bile daha fazla performans ve çekiş gücü sağlaması ile bilinir. Aynı özellikler sahip rakip marka lastiklerinden yüzde 20 daha fazla km ömrü sunması bile tek başına bir ayrıcalıktır. Karlı yüzeylerde çok daha fazla tutunma sağlaması için lastik omuz kısımlarında daha açık ve geniş aralıklı bloklar, yine Michelin mühendislerince geliştirilen stabiligrip teknoloji ile daha fazla kılcal kanallar ile karlı zeminlerde çok daha iyi yol tutuşu sağlamaktadır. Lastik yanaklarına eklenmiş 8 adet koruyucu yanak ile çok daha fazla kilometre ömrü sağlanmıştır. Tüm bu özellikler kış lastiği denilince Michelin kalitesini ortaya koymaktadır.

Devamı...

Size uygun Michelin Agilis Alpin lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!