• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Michelin Agilis 51

Michelin Agilis 51

Minibüsler ve kamyonetler için üretilen uygun yük taşıma kapasitesine sahip kargo tipi Michelin Agilis 51 lastiklerinin yaz ve kış seçenekleri de bulunuyor. Hafif ticari araçlar için üretilen yaz lastiği Michelin Agilis 51, her tür yolda güvenlikle gitmenizi sağlıyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan Agilis 51, özellikle Avrupalı ticari firmaların çoğunluğu tarafından tercih ediliyor. Yüksek performans ve sürüş konforunu bir arada sunan Agilis 51 lastikleri, uzun ömürlü olmasıyla aynı zamanda ekonomiye de dosttur. 13, 14, 15 ve 16 inç ebatlarında çeşitlere sahip yaz lastiği, piyasadaki ticari araçların yüzde 70'ine hitap ediyor. Ayrıca yaz ve kış lastik seçenekleri de bulunuyor. Sağlamlığı, yüksek yol tutuş kabiliyeti ve kısa mesafe fren özelliğiyle hem size hem de aracınıza güvenli bir yolculuk vaat ediyor. Yüksek yük kapasitesi sayesinde yüklerinizi lastik direncini düşünmeden gönül rahatlığıyla taşıyabileceğiniz Michelin Agilis 51 lastikleri, tüm hafif ticari faaliyetler için en ideal çözümü sunuyor.
Devamı...

Size uygun Michelin Agilis 51 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!