• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

11 Kasım – 26 Kasım 2015 tarihleri arasında KolayOto’dan Lassa otomobil, 4X4 (SUV) veya hafif ticari araç kış lastiği alın, sürprizlerle dolu bir Barselona seyahati ve Arda Turan’ın ilk maçlarından biri olabilecek Barcelona – Granada maçını Camp Nou Stadyumunda VIP biletlerle izleme şansını yakalayın! Üstelik 20 kişi de KolayOto’nun özel olarak seçilmiş 30.000’den fazla ürün içerisinden dilediğinde kullanabileceği 50TL değerinde KolayOto Ödül Puan kazanma şansı yakalıyor! Kampanya koşullarını öğrenmek için buraya tıklayın.

Kazanan Talihlileri görmek için tıklayın.

11 Kasım – 26 Kasım 2015 tarihleri arasında KolayOto’dan Lassa otomobil, 4X4 (SUV) veya hafif ticari araç kış lastiği alın, sürprizlerle dolu bir Barselona seyahati ve Arda Turan’ın ilk maçlarından biri olabilecek Barcelona – Granada maçını Camp Nou Stadyumunda VIP biletlerle izleme şansını yakalayın! Üstelik 40 kişi de KolayOto’nun özel olarak seçilmiş 30.000’den fazla ürün içerisinden dilediğinde kullanabileceği 50TL değerinde KolayOto Ödül Puan kazanma şansı yakalıyor!

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.11.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/2901-6961 sayılı izni ile 11.11.2015 (Saat: 00.00)-25.11.2015(Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında www.kolayoto.com internet sitesi üzerinden, Lassa markalı Otomobil, 4X4 (SUV) veya Hafif Ticari grubu kış lastiklerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 4 adet (her 4 lastiğe 1 çekiliş hakkı) perakende alışveriş yapan müşteriler elektronik sipariş verirken kullandıkları ad, soyad, doğum tarihi, adres ve cep telefon bilgileri ile otomatik olarak kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Katılımcılar arasında sipariş bilgilerinde ad, soyad, adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Fatura bilgilerindeki isim ile katılım yapılan isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişte, 4 kişi 1 kişilik Barcelona-Granada VIP Maç Bileti ve Barselona seyahati, (6 Ocak-10 Ocak 2016 tarihleri arasında SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ.’nin seçeceği 2 gece 3 gün 4 yıldızlı otelde tek kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama ile İstanbul-Barcelona- İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri ve seyahat sigortası ve Barcelona-Granada VIP Maç Bileti dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu ve ekstra turlar ile yukarıda belirtilmeyen öğünler ve özel harcamalar talihlilere aittir, birim değeri: 3.125,00 TL) 20 kişi 50TL değerinde KolayOto ödül puan kazanacak. (Ödül puanlar 31 Aralık 2015 tarihine kadar SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ.’nin seçeceği bir tarihte katılımcının siparişi oluşturduğu www.kolayoto.com kullanıcı hesabına otomatik olarak yüklenecektir. Kazanılan puanlar www.kolayoto.com internet sitesinden verilecek yeni siparişlerde ödeme seçenekleri sayfasında karşılık geldiğini nakit tutarında kullanılabilir. Kazanılan puanlar kullanılmadığı takdirde 365 gün içinde geçerliliğini yitirir, birim değeri 50TL)

Çekiliş, 28.11.2015 tarihinde, saat 11.00’de Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No:40 K:8 D:804 35530 Bayraklı / İzmir adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 30.11.2015 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında ve www.kolayoto.com/lassakampanya internet sitesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 15.12.2015 tarihine kadar, yedek talihliler ise ikramiye teslimi için en geç 30.12.2015 tarihine kadar kimlikleri ile SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza) SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ ve Vista Turizm Seyahat Acentası sorumlu değildir.

Bu çekilişe SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ partner ve bu partnerlerin çalışanları, SekizGen Bilişim Yatırım ve Ticaret AŞ, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Vista Turizm Seyahat Acentası çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0850 288 80 20 No.lu KolayOto Müşteri İişkileri Destek Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.