KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Lassa Transway

Lassa Transway

 

Lassa Transway

Lassa Transway, yeni nesil hafif ticari araçlar için geliştirilmiş yüksek hız ve performanslı yaz lastiğidir. Farklı bir tasarım olan sırt ve omuz bölgeleri lastiğin, engebeli ve dağ yolları dahil olmak üzere her yol koşulunda üstün bir tutuş ve kısa fen mesafesi oluşturarak güvenli bir sürüş keyfi sunmaktadır. Lassa Transway lastiklerinin geniş tabanlı sırt yapısı sıcak iklimlerde ve zorlu yol koşullarında lastiğin dayanıklılığını arttırarak uzun ömürlü kullanıma olanak sağlamaktadır. Ayrıca gürültü simülasyonu kullanılarak geliştirilen lastik, sesleri minimuma indirerek sessiz ve konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Devamı...

Size uygun Lassa Transway lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!