• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Lassa Snoways Era +

Lassa Snoways Era +

Kötü hava koşulları için özel olarak üretilen Lassa Snoways Era+ lastikleri, düşük sıcaklıkta esnekliğini kaybetmeden yüksek yol tutuşu sağlayarak kaza riskini en aza indiriyor. Zorlu yol şartları düşünülerek üretilen Lassa Snoways Era + lastikleri, kış aylarında en çok tercih edilen lastik modellerinden biri. Lassa güvencesine sahip lastikler, TÜV SÜD onayı ile kalitesini belgeliyor. Modern üretimi ile yumuşak yanak özelliklerine sahip Snoways Era +, sarsıntıyı emerek daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. En gelişmiş teknolojiler sayesinde karlı ve buzlu yüzeylerde sergilediği üstün performans ile rakiplerinden ayrılan Era+, aynı zamanda minimum gürültü düzeyi ile akustik konfor sağlıyor. En zor koşullarda -40 santigrat dereceye kadar yumuşaklığını ve esnekliğini kaybetmiyor, böylece tehlikeli zeminlerde dahi kaza riskini en aza indiriyor. Snoways Era+, zorlu şartlarda kullanım süresi boyunca tutunma özelliklerinden taviz vermiyor. Kötü yol şartlarında bile sergilediği mükemmel performans ve gelişmiş kızaklama özelliklerine sahip lastikler, güvenli bir yolculuk sunar.
Devamı...

Size uygun Lassa Snoways Era + lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!