• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Lassa Snoways 2C

Lassa Snoways 2C

Her zaman daha iyisi için çalışan ve kaliteyi tüm dünyayla tanıştıran Türkiye'nin markası Lassa, daha iyisi için teknolojiyle yarışıyor. Snoways 2C de bu yarışın ürünlerinden biri. Sabancı Holding ve ortakları tarafından 1978 yılında kurulan Lassa, sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önde gelen lastik markalarından biri. Tüm dünyada lastik sektöründe önemli yere sahip olan firma, üretimde kullandığı son teknolojiler ile tüketicilerini kaliteyle buluşturuyor. Temel felsefesi en iyi ürünü en iyi hizmetle birleştirmek olan Lassa, her hava koşulu ve her araca uygun lastikler üretiyor. Lassa, her şarta uyum sağlayabilecek dayanıklı lastikler parolasıyla yola çıkıyor. Otomobil bazlı hafif ticari araçlarınız için Lassa Snoways 2C lastiklerini üreten firma, kış koşullarında güvenli sürüş sunuyor. Snoways 2C, özel düzenlenmiş sırt profili ile buzlu zeminlerde üstün performans sağlıyor. Buzlu, karlı, yağışlı havalar Lassa Snoways 2C için fark etmiyor. Snoways 2C her zeminde güven ve dayanıklılık sunuyor.
Devamı...

Size uygun Lassa Snoways 2C lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!