• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Lassa Snoways 2+

Lassa Snoways 2+

Lassa Snoways 2+

Ünlü lastik markası Lassa’nın çok düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini koruyan, üstün performanslı kış lastiğidir. – 40 Dereceye kadar lastik formunu koruyan, karlı ve buzlu yollarda aracınızı çekişten düşürmeyen, özel silikalı lastik hamuruna sahip üstün özellikli lastiktir. Kış lastiklerinden beklenen yol tutuşu, kısa fren mesafesi, ıslak zeminlerde kaymama gibi özelliklerin minimum seviyede olması gerekmektedir. Bunları karşılayamayan kış lastikleri sizlere geri dönülmez zararlar getirebilir. Bu bilgiler kapsamında pek çok ülkede kış lastikleri zorunlu hale getirilmiş ve belirli kriterler çerçevesinde Lassa Snoways 2 plus kış lastikleri kedi sınıfında iler teknoloji ile üretilmiş yerli lastik markasıdır.

Geniş ve derin dişli sırt deseni ile karlı ve bulu yüzeylerde iyi derecede tutunma sağlar. Darbelere karşı yeni geliştirilen tek parça kenar yan ekleri sayesinde ani dönüşlerde ve darbelerde yüksek koruma sağlar. Zorlu kış koşullarında aracınız için yüksek performanslı Lassa Snoways 2+ lastikleri güvenli ve konforlu sürüş sergiler. Ayrıca karlı yüzeylerde sürüş sırasında meydana gelen uğultu da bu lastik modeli ile minimum seviye indirilmiştir. Fiyat performans ölçüsünde alınabilecek en doğru seçimlerden biri Lassa Snoways 2+ lastikleridir. Kışı rahat geçirmek ve uzun ömürlü, performanslı bir lastik arıyorsanız bütçenize uygun yerli üretim Lassa modellerinden lastik seçebilirsiniz. Zorlu yol ve hava koşullarında sizi güvenle varacağınız yere ulaştırır.

Devamı...

Size uygun Lassa Snoways 2+ lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!