KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Lassa Impetus Revo+

Lassa Impetus Revo+

Ülkemizin en büyük lastik üreticilerinden Lassa, Impetus Revo+ ile müşterilerini üstün kalite ürünlerle tanıştırmaya devam ediyor. Türkiye'nin lider lastik üreticilerinden olan Lassa, Lassa Impetus Revo+ sayesinde kullanıcılarını yine çok memnun edecek. Sürücüler tarafından hakkında birçok olumlu yorum yapılan Lassa Impetus Revo+ kalitesinin ve dayanıklılığının yanı sıra, üstün sürüş konforu sunuyor ve mutlak araç hakimiyeti vaat ediyor. Gelişmiş silika yapısı ile sağlam bir konstrüksiyona sahip olan ürün hidrodinamik, asimetrik sırt özelliği ve frekans modülasyonu sayesinde yüksek kalite ortaya koyuyor. Kuru ve ıslak zemin fark etmeksizin yol tutuşu ve performans konusunda da son derece iyi performans sergiliyor. Bütün özelliklerinin yanında, gürültü düzeyini minimize eden Lassa Impetus Revo+, gerçek bir sürüş konforu sağlıyor. Orta sınıf sedanlardan üst sınıf konforlu araçlara kadar geniş bir yelpazeye hitap eden Lassa Impetus Revo+, konforlu ve güvenli bir sürüş isteyen sürücülerin hayallerini gerçekleştiriyor.
Devamı...

Size uygun Lassa Impetus Revo+ lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!