• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Lassa Competus Winter

Lassa Competus Winter

Lassa Competus Winter

Bu lastik modeli özellikle arazı ve asfalt olamayan yollarda da kullanılan 4X4, VAN ve SUV tipi araçlar için Lassa tarafından özel olarak üretilen yaz lastiği modelidir. Bu araçların zorlu arazi koşullarında performans kaybı olmadan sürüş kabiliyeti kazandıran Lassa Competus Winter, ayrıca sert hava koşullarına son derece uyumludur. Kış döneminde araç kullanmanın birinci ve en önemli kuralı bilindiği gibi aracınızda kış lastiklerinin takılı olmasıdır. Aksi halde lastikleriniz buzlu ve karlı hava koşullarında yol tutuşu sergilemeyeceği gibi, en sert havalarda lastiğinizin uyum ve dayanıklılığı azalacaktır. Bunun yanda yağışlı havalarda normal lastiklere oranla çok daha fazla yol tutuşu ve kavrama sergileyebilmektedir. Competus Winter kış lastiklerinin özel olarak üretilen lastik hamuru sayesinde en küçük bir su birikintisinde ve karlı zeminlerde olağan üstü yol tutuşu sergilemektedir. En sert hava koşullarında bile lastik esnekliğini kaybetmez. Böylece kar ile kaplı zeminlerde, buzlu zeminlerde ve su birikintisi ile solu olan yollarda aracınız performansından bir şey kaybetmez. Lastik yüzeyindeki geniş oluklar sayesinde lastiğinize sürüş sırasında gelen sıvılar hemen tahliye edilir. Böylece aracınız sürüş sırasında ani fren ve manevra hareketi ile kızaklama yapmaz. Güvenli sürüş, uzun ömürlü ve dayanıklı lastik klasmanında Competus Winter modeli oldukça cazip ödeme koşulları ile hemen alabilirsiniz. Lassa Competus Winter kış lastikleri fiyatı diğer muadillerine göre çok daha avantajlı şekilde kolayoto.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Devamı...

Size uygun Lassa Competus Winter lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!