• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Solus KH17

Kumho Solus KH17

Kumho Solus Kh17

Asya kaplanları olarak bilinen Güney Kore’nin ünlü lastik markası Kumho’nun performanslı yaz lastikleridir. Kumho Solus Kh17 uzun yol koşullarının aksine, şehir içi araç kullanımında uzun dayanıklılık ve yüksek performans için üretilmiştir. Bilindiği gibi şehir içi araçlarda kullanılan lastikler çok daha hızlı deforme olmakta ve lastiğin dayanıklılık süresi uzun yol koşullarına göre daha kısa sürmektedir. Bunun en büyük nedeni çok fazla dur-kalk davranışının tekrarlanması, aracın lastikler üzerinde sürekli değişken basınç ve gerilim yapması ve hareketin en az olduğu zamanlarda sürekli manevralar yapılması, lastiklerin yüzeylerinin çok daha hızlı yıpranmasına sebep olmaktadır. Bunun bilinciyle hareket eden Kumho markası, Solus Kh17 performans lastikleri piyasaya sürmüştür. Dünyaca ünlü otomobil test dergilerince öncelikli önerilenler listesinde birinci sırada olan Kumho Solus Kh17, ülkemizde de bilinen ve aranan markalardan biridir.

Güvenli sürüş ve ani fren reflekslerine en iyi şekilde cevap veren lastik markası Solus Kh17, yaz ayları boyunca otomobiliniz için en doğru lastik markasıdır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında beğeni toplayan markayı sizlerde kolaylıkla internet üzerinden alabilir ve kolayca aracınıza taktırabilirsiniz. Orijinal Kumho Solus Kh17 yaz lastikleri ile güvenli, konforlu ve çok daha az gürültülü olarak yolculuk yapabilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Kumho Solus KH17 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!