KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Solus KH16

Kumho Solus KH16

Binek araç tipleri için dört mevsim kullanıma uygun Kumho Solus Kh16, hassas yol tutuşu ve ıslak zeminde kısa fren mesafesi ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Yaz aylarında kullanım için geliştirilen Kumho Solus Kh16 lastikleri, gelişmiş tasarımı ile güvenli sürüş özelliklerine sahip. Özellikle kuru zeminler göz önüne alınarak üretilen lastik modeli, yaz ve kış başarılı sürüş özellikleri ile öne çıkıyor. Çevre dostu tasarımı ve sergilediği başarılı yol tutuşu ile yüksek performansa sahip Kumho Solus lastikleri, yüksek hızda daha etkili viraj özellikleri sunuyor. Dengeli kullanım için geliştirilmiş yanak tasarımı ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşatan Solus, ıslak zeminde sıra dışı performansı ile dört mevsim kullanılabiliyor. Islak ve kuru zeminde, diğer lastik markalarına oranla daha iyi tutuş özellikleri ile gürültü seviyesini en aza indiren Kh16, sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Hızlı sürüşlerde hassas yol tutuşuna sahip Kumho Solus Kh16 lastikleri, dayanıklı yapısı ile uzun yıllar güvenle kullanılabilir.
Devamı...

Size uygun Kumho Solus KH16 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!