• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Road Venture 834

Kumho Road Venture 834

SUV tipi araçlar ve hafif ticari araçlar için her şartta olağanüstü çekiş sağlayan Kumho Road Venture 834, yol tutuş ve dengeli sürüş için de bire bir. Hafif kamyonetler ve SUV tipi araçlar için her mevsimde etkili bir güvenlik ve aşırı çekiş performansı sağlayan Kumho Road Venture 834 lastikleri, ıslak ve kuru zeminde tutunmayı artırırken, kışın da kar veya buzda eşsiz bir çekiş desteği sağlıyor. Sırt merkezindeki ve omuzlardaki değişken boşluklar, iyi bir sürüş ve sağlam direksiyon kontrolüne olanak tanırken, off-road kullanımda da uçları tırnaklı açık omuz boşlukları zemine gömülerek çamurda bile mükemmel çekiş kazandırıyor. Üzerindeki çivi sayısı, buzda ve çamurda benzerlerine karşı üstünlük sağlıyor. Kumho Road Venture 834, yüksek hızlarda bile denge sağlıyor, merkezkaç kuvvetinden etkilenmiyor. Kesiklere, yarılmalara ve aşınmaya karşı dayanıklı bileşimi, zorlu şartlarla baş etmenizi kolaylaştırıyor. Yoğun ticari kullanımda bile uzun ömrüyle tasarruf sağlıyor.
Devamı...

Size uygun Kumho Road Venture 834 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!