• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Radial 798

Kumho Radial 798

Çok detaylı incelemeler ve büyük bir tecrübe ile tasarlanmış bir kamyonet lastiği olan Kumho Radial 798, tercih listenizde en üst sırayı hak ediyor. İlk lastiğini 1960 yılında üreten Kumho, dünyanın sayılı araç lastiği üreticilerinden biri olarak ürünlerini büyük titizlik, ince hesaplamalar ve çevre konusunda duyarlılıkla üretiyor. Son kullanıcının Kumho ürünleri ile tecrübeleri ve firmanın bizzat gerçekleştirdiği testler sonucunda yapılan Ar-Ge çalışmaları ile firmanın her ürünü kulvarına göre kendine has özellikler gösteriyor. Kumho, sadece binek araçları veya motor sporları için değil, iş sektörü için de nitelikli ürünler ortaya koyuyor. Kumho Radial 798 modeli de kamyonet gibi araçlarınızda kullanabileceğiniz yüksek nitelikli teknolojik bir lastik olarak, yol tutuşu, kısa fren mesafesi, dayanıklılık, uygun fiyat - performans özellikleriyle tercih listenizin en üst sıralarında olmaya aday bir ürün. Ayrıca düşük dönüş direnciyle çevreye ve yakıt ekonomisine katkıda bulunduğu da belirtilmeli.
Devamı...

Size uygun Kumho Radial 798 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!