• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Power Star 758

Kumho Power Star 758

En ileri teknolojileri kullanarak sürekli gelişim kaydeden Kumho, Power Star 758 ile dört mevsim lastiklerin standartlarını yükseltiyor ve sizi heyecanlı bir sürüşe davet ediyor. 1960 yılında ilk lastik üretimini gerçekleştiren Kumho, bugüne kadar istikrarlı şekilde büyüyen bir firma profili çizdi. Müşterilerinin desteğiyle dünyada ilk 10 içinde yer alan Kumho, küresel alanda daha da ileriye gitmek için en yeni teknolojileri kullanarak üretimini gerçekleştiriyor. Kumho, mükemmeli arayanlar için Kumho Power Star 758 lastiklerini üretti. Bu lastikte aradığınız birçok şeyi ve belki de fazlasını bulabilirsiniz. Bir dört mevsim lastiği olan Kumho Power Star 758, ultra yüksek performans ve son derece sessiz bir sürüş sunuyor. Sıra dışı dizayn edilmiş desenler şık bir yanal görünüm sunarken, ıslak zeminlerde direnci artırıyor. Uzun ömürlülük vaat eden Kumho Power Star 758, yüksek hızlarda da mükemmel performans sağlıyor. Bu lastiklerle mükemmel tutunma, ıslak zeminle güçlü çekiş gücü ve sessiz sürüş keyfini bir arada bulacaksınız.
Devamı...

Size uygun Kumho Power Star 758 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!