• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Power Max 769

Kumho Power Max 769

Herhangi bir otomobilde en iyi sonucu almak için tasarladığı lastikleriyle tüm dünyada tercih edilen Kumho, Power Max 769 ile ses geçirgenliğini minimize ediyor ve üst düzey konfor sunuyor. Kısa zamanda büyük yol kat eden Güney Kore çıkışlı Kumho, ilerleyen teknolojiyi her zaman bünyesinde barındırması ile tanınıyor. Her ihtiyaca yönelik ürünler üretmesiyle sadece Güney Kore'de değil, dünyada da tercih edilmeye başlayan marka, ekonomik ve performanslı lastikleriyle bu ünü sonuna kadar hak ediyor. Zorlu koşullara karşı koyabilen Kumho Power Max 769 lastikleri, yaz ayları için özel olarak tasarlandı ve geliştirildi. Kumho Power Max 769, ıslak ve kuru zeminde mükemmel performans sağlıyor. Ses geçirgenliğini minimize ettiğinden, üst düzey konforlu sürüş keyfi yaşatıyor. Sınıfının en iyilerinden olan Kumho Power Max 769, hem ıslak hem de kuru zeminde üst düzey yol tutuş sağlıyor. Kumho güvencesiyle satışa sunulan Power Max 769, ekstra güç ve performans hedefleyenler için doğru tercih.
Devamı...

Size uygun Kumho Power Max 769 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!