• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Ecsta KU33

Kumho Ecsta KU33

Aracınıza uygun yüksek kalitede lastik mi arıyorsunuz? Birçok özeliği bir arada taşıyan lastik ihtiyacınız mı var? Kumho Ecsta Ku33 ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak. Kumho Ecsta Ku33 ultra yüksek performansa sahip dört mevsim lastiği, lüks sınıf sedan tipi araçlar için üretilen yüksek kalitesi ve sofistike tasarımı ile tüm mevsimler ve yol koşullarında tutarlı performans sağlıyor. Aerodinamik blok aroma lastikleri, büyük çentikler ve yivler ile ıslak zeminlerde yetenekli sürüş olanağı tanıyor. Ses geçirmez kaburga yapısı, yol ve lastik arasındaki sürtünme gürültüsünü dizginliyor. Yenilikçi lastik sırtı bileşiği, baz bileşik yapısı ve tırnaklı sistemi, istenmeyen ısı oluşumunu azaltıyor. Dört taraflı sırt olukları ise su tahliyesini etkin biçimde sağlıyor. Kumho Ecsta Ku33, özel silica bileşimi sayesinde dört mevsim mükemmel çekiş gücü veriyor. Azaltılmış gürültü seviyesi ve artırılmış dayanıklılığı ile sürüş konforunu sağlamaya yardımcı oluyor. Yüksek hızlarda istikrarını koruyor ve direksiyon hakimiyetini kolaylaştırıyor.
Devamı...

Size uygun Kumho Ecsta KU33 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!